10 فروردین, 1395

تحقق شعار سال نیازمند تلاش جدی مردم و مسؤولان است

امام جمعه هویزه با بیان این که ایستادگی و مقاومت در برابر تهدید و تحریم دشمن منوط به اقتصاد مقاومتی است، گفت: تحقق این شعار با اهتمام و تلاش مسؤولان انجام شدنی است.

حجت الاسلام ناصر نیسی، امام جمعه هویزه، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» از سوی رهبر معظم انقلاب، گفت: این نامگذاری براساس حکومت اسلامی مبنای دینی و قرآنی دارد.

امام جمعه هویزه با اشاره به آیه «یا ایها الذین آمنوا هل ادلکم علی تجاره تنجیکم من عذاب الیم تؤمنون بالله و رسوله و تجاهدون فی سبیل الله» از سوره صف، افزود: نجات جامعه مرتبط با ایمان آوردن به خدواند و رسولش و مجاهدت در راه خدا  است.

حجت الاسلام نیسی با بیان این که در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند مجاهدت و صرف وقت و هزینه هستیم، ابراز داشت: ایستادگی و مقاومت در برابر تهدید و تحریم دشمن و خنثی سازی توطئه های آنها منوط به اقدام عملی در رابطه با اقتصاد مقاومتی است.

این مقام مسؤول اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که بحث اقتصاد مقاومتی را در سخنان خود مطرح و تبیین کرده اند و نامگذاری این سال جدید نشان از عدم اقدام عملی و کم کاری در بحث اقتصاد مقاومتی است و همت مسؤولان در تحقق عملی این شعار مورد نیاز بوده و سر دادن شعار کفایت نمی کند.

امام جمعه هویزه با ابراز امیدواری از این که در سال جدید شاهد اقداماتی عملی از سوی دولتمردان و مسؤولان اجرایی در تحقق اقتصاد مقاومتی باشیم، تصریح کرد: تحقق این شعار با اهتمام و تلاش مسؤولان انجام شدنی است.

حجت الاسلام نیسی با اشاره به این که نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی نباید فراموش شود، ابراز داشت: مردم در مسائل اجتماعی و اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی باید فعال و کوشا و در عمل اقدامات خود را نشان دهند.

منبع : رسا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.