8 فروردین, 1395

اجرای اقتصاد مقاومتی، لازمه جلوگیری از نفوذ دشمن است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی می توانیم از نفوذ خطرناک دشمن در عرصه های مهم کشور جلوگیری به عمل آوریم.

آیت الله محسن فقیهی در گفتگو با خبرنگار انقلاب نیوز ضمن تبریک آغاز سال جدید که با عنوان سال “اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل” نامگذاری شده است، اظهار داشت: توجه جدی به اقتصاد مقاومتی به ویژه عملیاتی سازی آن ، مقدمه ای است تا اجانب در ما نفوذ پیدا نکرده تا فرهنگ آن ها در ما تاثیرگذار باشد و لذا ما باید کاری کنیم که اقتصاد مقاومتی به خوبی در کشور تحقق یابد.
وی افزود: طبعاً وقتی تولید ملی و مصرف داخلی زیاد شود و ما تکیه بر توان خود داشته باشیم و از وابستگی به بیگانه رهایی یابیم ، بهتر می توانیم در برابر دشمن ایستادگی کرده و راه های نفوذ را ببندیم.
این استاد حوزه یادآور شد: باید برای اقتصاد مقاومتی برنامه دقیق اجرایی داشته باشیم برای این که دشمنان ما می خواهند ما را به طرف غرب و فرهنگ آن بکشانند .
وی اضافه کرد: هدف دشمن از نفوذ فرهنگی این است که ما را دچار فساد و ابتذال کرده و از توجه و تکیه بر فرهنگ اسلام بازبدارند تا بعد بتوانند ضربه کاری خود را بر ما وارد آورند

منبع : انقلاب نیوز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.