7 فروردین, 1395

دولت و مجلس در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» برای رفع مشکلات اقتصادی مردم بکوشند

منتخب مردم اراک در دهمین دوره انتخابات مجلس گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری، سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گذاری شده و مسئولان باید توجه خاص و ویژه به مسائل اقتصادی داشته باشند.

علی‌اکبر کریمی منتخب مردم شهرستان‌های اراک، کمیجان و خنداب در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به مطرح شدن شعار سال توسط مقام معظم رهبری، گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری، سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام گذاری شده است و مسئولان باید توجه خاص و ویژه به مسائل اقتصادی داشته باشند، چراکه اگر مشکلات اقتصادی حل شود، بیکاری و دیگر مسائل نیز به تبع آن حل خواهد شد.

وی افزود: نام‌گذاری سال ۱۳۹۵ با عنوان «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری بیانگر نیاز جدی کشور برای تلاش همه مسئولان نظام بویژه دولت در زمینه خروج از رکود و ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال با اتکا به ظرفیت‌های درونی اقتصاد ایران است.

کریمی در ادامه ضمن تقدیر مجدد از حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای، گفت: این حضور فارغ از نتیجه‌ای که از صندوق‌ها در سراسر ایران خارج شد تنها یک پیام داشت و آن پایبندی ملت ایران به ارزش‌های نظام بود، موفقیتی که تنها حاصل مردم ایران شد.

وی در خاتمه اظهار داشت: امیدواریم دولت و مجلس در سال جدید بتوانند در راستای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی تمام تلاش خود را انجام دهند و ان‌شاءالله شاهد رفع مشکلات اقتصادی مردم باشیم.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.