images
7 فروردین, 1395

لزوم تلاش اجزای نظام و سه قوه برای تحقق اقتصاد مقاومتی

باید اجزای مختلف نظام و سه قوه بر اساس منویات مقام معظم رهبری به صورت مکمل یکدیگر وارد این قضیه شوند و هر کدام به سهم خود برای تحقق این موضوع تلاش و آن را اجرایی کنند.

مسعود صدری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی یک استراتژی اقتصادی در نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود و عمق اهداف اقتصادی نظام در برنامه اقتصاد مقاومتی طراحی شده است.

وی افزود: دولت نیز مقدمات کار را چه از نظر ساختاری و نظام مدیریتی مهیا کرده است و ان شالله شاهد باشیم گام‌ها در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در سال ۹۵ یکی پس از دیگری برداشته شود.

صدری تصریح کرد: راهکارهای تحقق این موضوع در خود برنامه اقتصاد مقاومتی نهفته است و ما باید بر اساس سیاست‌های ابلاغی آن گام برداریم.

وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی در مقابل هرگونه نوسانات داخلی و خارجی قوام لازم را به اقتصاد کشور می‌دهد تا با هرگونه اتفاقات در سطح بین المللی کمترین آسیب به اقتصاد کشور وارد شود.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.