5 فروردین, 1395

دولت به اجرای اقتصاد مقاومتی التفات ندارد

دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل گفت: مطالبه ما از دولت این است که در سه سال اگر برای اقتصاد(اقتصاد مقاومتی) کاری نکرده است پس مشغول به چه کار مهمتری بوده؟

علیرضا احمدی دبیر اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اینکه همه مسئولان اجرایی و متخصصان بر اجرای اقتصاد مقاومتی اتفاق نظر دارند و راه حل مشکلات را همین نسخه می‌دانند، با طرح این پرسش که «مشکل کار کجاست؟»، گفت:  اقدام و عمل به اجرای اقتصاد مقاومتی است که رهبر معظم انقلاب شعار امسال را منحصر در آن کردند. لذا باید گفت دولت به اجرای آن التفات ندارد و گویا اندکی هم در عمل و حصول کار بر روی زمین و عالم خارج از ذهن گامی برنداشته است.

 

وی افزود: مطالبه ما از دولت این است که در سه سال اگر برای اقتصاد(=اقتصاد مقاومتی) کاری نکرده است پس مشغول به چه کار مهمتری بوده؟ اگر دولتمردان و پاستور نشینان مانع کار را توافق هسته ای می‌دانسته اند پس در این شش ماه گذشته چه کرده اند که توافق حاصل شده بود؟!!

 

احمدی در پایان گفت: اگرچه منتظر پاسخ این سوالات هستیم آرزو میکنیم دولت با این نامگذاری و این سطح حمایت از سوی رهبر معظم انقلاب دیگر بهانه ای برای حل مشکلات اقتصادی نداشته باشد.

 

منبع : خبرگزاری دانشجو

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.