5 فروردین, 1395

زمینه حضور واقعی بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم می‌شود

استاندار بوشهر گفت: به منظور عملی شدن شعار امسال، زمینه حضور واقعی بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم می‌شود.

مصطفی سالاری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اظهار داشت: وظیفه داریم که از همه ظرفیت‌ها برای تحقق منویات مقام معظم رهبری استفاده کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر در بخش اقتصاد، خاطرنشان کرد: این استان در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش بسیار مهمی دارد و در این راستا اقدامات مهمی صورت می‌گیرد.

استاندار بوشهر به نقش مهم بخش خصوصی در تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد: به منظور عملی شدن شعار امسال، زمینه حضور واقعی بخش خصوصی در تحقق اقتصاد مقاومتی فراهم می‌شود.

وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی بر استفاده از ظرفیت‌های داخلی تاکید دارد و حاصل آن نیز رفاه ‌آسایش مردم در قالب تولید کالاهای داخلی با کیفیت بالا است.

سالاری با اشاره به اینکه همه بخش‌های دولتی و خصوصی برای تحقق شعار امسال پای کار بیایند، افزود: توسعه تولید و اشتغال‌زایی از جمله کارکردهای اقتصاد مقاومتی است.

وی از برگزاری همایش‌های مختلف با عنوان اقتصاد مقاومتی در نقاط مختلف استان خبر داد و اضافه کرد: این برنامه‌ها به صورت استانی و یا شهرستانی برگزار می‌شود.

منبع : سپاس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.