27 اسفند, 1394

اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی؛ اولویت‌ کاری سال آینده

استاندار خراسان‌جنوبی به مهم‌ترین اولویت‌های کاری در سال آینده اشاره کرد و گفت: اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، مبارزه با مواد مخدر و ناهنجاری‌های اجتماعی، خدمت‌رسانی بیش از پیش به مردم و رفع مشکلات مرتبط با عشایر، روستائیان و کشاورزان از جمله مهمترین اولویت‌های کاری است که در سال آتی باید مورد توجه قرار گیرد.

وجه اله خدمتگزار، استاندار خراسان جنوبی روز گذشته، ۲۶ اسفندماه در شورای اداری استان، به برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان اشاره کرد و گفت: اینکه این انتخابات در کمال آرامش و امنیت برگزار شده و مردم آزادانه و با آسودگی خاطر در پای صندوق‌های رای حاضر شده و به انتخاب فرد اصلح از دیدگاه خودپرداختند ، این نعمت بزرگی است که در بسیاری از کشورهای دنیا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مردم در این انتخابات نشان دادند که پای ارزش‌های خود ایستاده‌اند، افزود: حضور مردم در این انتخابات نشان داد برنامه‌ها و سیاست های دولت تدبیر و امید مورد اعتماد و حمایت مردم کشور قرار گرفته است.

استاندار خراسان جنوبی ادامه داد: دستگاه‌های اجرایی ضمن انجام همکاری مناسب با ستاد خدمات نوروزی، آمادگی لازم از حیث کشیک‌های نوروزی برای ارئه خدمات مورد نیاز به مردم داشته باشند.

خدمتگزار ضمن تأکید بر حفظ آمادگی دستگاه‌های عضو ستاد بحران استان، تصریح کرد: بانک‌ها نیز در راستای تأمین منابع اعتباری مورد نیاز برای خودپردازها و پرداخت‌هایی که قرار است به انجام برسد آمادگی لازم و کافی داشته باشند.

وی به وظایف هر یک از اعضای ستاد خدمات سفر استان اشاره کرد و افزود: همکاران مستقر در پلیس راهور ناجا از تمام امکانات خود برای انجام یک سفر امن و مطمئن برای مسافرین و خانواده‌ها استفاده کنند؛ این در حالیست که دستگاه‌های ذیربط نیز امنیت کامل مسافرین هم در داخل شهرها و هم در محورهای مواصلاتی استان را فراهم نمایند.

استاندار خراسان جنوبی، به نزدیک شدن به ایام پایانی سال اشاره کرد و ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید از تمام امکانات کاری و اداری خود برای ارائه بهترین خدمات به مردم در این ایام به نحو مطلوب و مناسب استفاده کنند.

خدمتگزار ضمن تأکید بر مبلمان شهری در شهرهای استان، گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز، شهرداران استان نسبت به تمیزی شهرها و نیز مبلمان شهری توجه ویژه‌ای داشته باشند و نظافت شهرها و اسکان مسافرین را مورد توجه قرار دهند.

وی تأکید کرد: در این ایام پایگاه‌های امداد و نجات در جاده‌های استان باید به صورت صددرصدی آماده ارائه خدمات باشند و دستگاه‌های متولی باید هرگونه آمادگی برای شرایط غیر مترقبه و مقابله با حوادث احتمالی را دارا باشند.

استاندار خراسان جنوبی، به نقش مهم اورژانس‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز خدمات بهداشتی و درمانی در استان اشاره کرد و یادآور شد: این اماکن نیز در ایام نوروز باید به صورت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مردم عزیز و مسافرینی باشند که قصد اقامت در استان ما را داشته و یا از استان ما عبور خواهند کرد.

منبع : ایکنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.