27 اسفند, 1394

کمک به دولت در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی، وظیفه امروز مجلس

حجت الاسلام مومنی وظیفه مجلس شورای اسلامی را کمک به دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی عنوان نمود و نسبت به مساله نفوذ که هم مسئولان و هم مردم آماج حملات آن هستند هشدار داد.

امام جمعه حبیب آباد دیشب در جمع مردم در مسجد امام صادق علیه السلام، با اشاره به دیدار اعضای دوره چهارم مجلس خبرگان رهبری با مقام معظم رهبری در هفته گذشته و بیانات مهم و تفصیلی ایشان، به برخی از نکات مهم به شرح زیر با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب پرداخت: خوب درخشیدن مردم در انتخابات امسال: انتخابات مهم و پر معنا که با وجود تمام تبلیغاتی که بر علیه آن انجام گرفت، مردم با درصد بالایی در آن شرکت کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مؤمنی افزود: آزادانه و بدون هیچ اجباری با کمال امنیت و آرامش در یک فضای کاملا رقابتیکه گروهها و جناح های مختلف با شعارهای مختلف شرکت داشتند، انتخاباتی سالم و همراه با امانت داری برگزار شد که با رفتارنجیبانه و معقول نامزدهایی که رأی لازم را نیاوردند همراه شد.

حجت الاسلام مؤمنی خاطرنشان کرد: مردم در این انتخابات، اعتماد خود به نظام اسلامی را به صورت عملی اثبات کردند اکنون نوبت مسئولان – چه مجلس خبرگان چه مجلس شورای اسلامی و چه دولت است که به وظایف خود عمل کنند و وظایف را هم اجمالا بیان کردند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب با اذعان به این که کشور نیاز های بسیاری دارد اما باید اولویت های کشور مد نظر قرار بگیرد به سه مساله از اولویت ها اشاره کردند: مساله اقتصاد مقاومتی که مشکلات اقتصادی کشور بدون آن برطرف نخواهد شد و کشور رشد نخواهد کرد، جلوگیری از توقف جهش علمی: تقویت علم و سرعت گرفتن پیشرفت علمی لازم است تا اقتصاد دانش پایه محقق شود و سوم؛ مصون سازی فرهنگی.

خطیب جمعه حبیب آباد به نقل از سخنان رهبر معظم انقلاب، وظیفه مجلس خبرگان را انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن برشمرد و وظیفه مجلس شورای اسلامی را کمک به دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی عنوان نمود و نسبت به مساله نفوذ که هم مسئولان و هم مردم آماج حملات آن هستند هشدار داد.

این مسئول هجمه به شورای نگهبان و هرگونه تخریب آن را غیر اسلامی و غیر قانونی و غیر شرعی و غیر انقلابی بیان کرد و بر ارتباط و تعامل سازنده با تمام دنیا به جز آمریکا و رژیم صهیونیستی تأکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مومنی در پایان با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رزمایش موشکی سپاه با نام اقتدار ولایت از بامداد روز سه شنبه هفته گذشته گفت: این رزمایش با هدف بازدارندگی و آمادگی نیروهای مسلح در هر لحظه برای دفاع از کشور انجام شد و این اولین رزمایش موشکی سپاه پس از پذیرش برجام بود که با پرتاب انواع موشکهای بالستیک در بُردهای مختلف از ارتفاعات از سطح زمین و از سیلوهای زیرزمینی همراه بود.

وی از تمام تلاشهای نیروهای مسلح که در جهت تقویت بنیه دفاعی و توان بازدارندگی کشور خدمات بسیار مهمی را صورت داده اند خصوصا از نیروی هوافضای سپاه تشکر نموده و به ایشان خداقوت گفتند.

منبع : صاحب خبر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.