26 اسفند, 1394
رئیس فراکسیون تولید ملی:

وظیفه نمایندگان نظارت بر حسن انجام برنامه‌های اجرایی است

رئیس فراکسیون تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت: وظیفه نمایندگان انتقال مشکل مردم و نظارت بر حسن انجام برنامه‌های اجرایی است.

حسین گروسی ظهر امروز در نشست صمیمی با اصحاب رسانه در غرب استان تهران که در شهر قدس برگزار شد، اظهار کرد: امید است که آغاز سال نو و جدید با رونق اجتماعی، اقتصادی برای عموم مردم همراه باشد و کمبودهایی که وجود دارد رفع و رجوع و نشاط اقتصادی تحقق پیدا کند.

وی در ادامه ضمن تبریک سال جدید به اصحاب رسانه بیان کرد: در دور اول انتخابات رسانه‌ها در راستای اطلاع‌رسانی و کارهایی که انجام شد تلاش و برنامه‌های خوبی را صورت دادند.

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی همچنین از همراهی اصحاب رسانه در دو دوره حضور خود در مجلس شورای اسلامی تشکر و تصریح کرد: از تمام اصحاب رسانه به خاطر همراهی در طول مدت انجام وظیفه در خانه ملت تشکر می‌کنم، چراکه فعالیت‌ها را به صورت بسیار مناسب انتشار داده و این امر در بحث تحقق برنامه‌ها کمک شایانی به ما کرد.

رئیس فراکسیون تولید ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نماینده آن طور که بیمارستان‌ساز، پول‌ساز و راه‌ساز و … دیده می‌شود نیست بلکه چند مورد از مهم‌ترین برنامه‌های یک نماینده انتقال مشکلات مردم، پیگیری انجام موارد مورد نیاز شهرستان‌ها، نظارت بر حسن انجام و دعوت از مسئولان برای حضور در حوزه انتخابیه به جهت آشنایی هرچه بیشتر مسئولان با مشکلات است.

وی عنوان کرد: انتقادها، برنامه‌ها و گزارش‌هایی که اصحاب رسانه در همه حال انتشار می‌دهند باعث می‌شود که در جهت قوت بخشیدن این موارد که در پایان منجر به افزایش رضایتمندی شهروندان می‌شود گامم برداریم و امیدواریم که تمام امورات محوله را به نحو احسنت انجام دهیم.

گروسی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اینک رسانه‌ها باید با توجه به دو دوره شدن انتخابات دهمین دوره مجلس اسلامی در غرب استان تهران تجدید قوایی کرده و برای این مرحله آماده شوند که البته این نکته برای ما مسجل است که همچون دور اول رسانه‌ها حضور همه‌جانبه‌ای خواهند داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در پایان متذکر شد: امروز یکی از خلأهایی که کشور با آن روبه‌رو است مسئله اقتصادی است که امیدواریم سال جدید سال رونق اقتصادی باشد و کمبودهایی موجود رفع شده و شاهد نشاط اقتصادی باشیم.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.