13941226_040734_136_اسماعیل جلیلی
26 اسفند, 1394

تشکیل کارگروه مشترک مجلس و دولت برای بررسی نواقص برنامه ششم

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از تشکیل کارگروه مشترک مجلس و دولت برای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه این لایحه خبر داد.

اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه، لایحه برنامه ششم توسعه را دارای خلاء‌هایی دانست و گفت: در این برنامه به سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی‌های کلان عمرانی نیز بی توجهی شده است که این خلاء‌ها باید در آن گنجانده شود.

وی افزود: با موافقت اعضای کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه مقرر شده که کارگروه مشترکی بین دولت و مجلس به ریاست حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد به منظور بررسی کاستی‌ها و خلاء‌های برنامه ششم تشکیل شود.

عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه در پایان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود که بررسی لایحه برنامه ششم توسعه تا پایان اردیبهشت در مجلس پایان یابد و برای تصویب نهایی تقدیم شورای نگهبان شود.

 

منبع : تحلیل ایران

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.