6 آبان, 1394

سایت دفاع اقتصادی با حضور سردار جلالی و برخی از مسولان کشور رونمایی شد

سایت “دفاع اقتصادی ” روز گذشته با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ما،‌ در مراسم رونمایی این سایت سردار جلالی گفت: متأسفانه برخی از جریانات به وسیله یک جریان مخفی هدایت شده از خارج در صدد هستند تولید ملی ضربه بخورد و اگر یک کالای ملی تولید شود با اقدام ناجوانمردانه دامپینگ و قیمت‌شکنی تولید ملی را زمین بزنند و گاهی تا ۸۰ درصد به صورت مصنوعی کاهش قیمت می‌دهند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل افزود: تولید ملی ثمره دانش شرکت‌های ایرانی است که به عنوان ناموس ملی شناخته می‌شود و برخی از افراد برای کالاهای خارجی آسان می‌گیرند اما در مورد کالای داخلی چنان سخت‌گیری می‌کنند که امکان عرضه در بازار وجود نداشته باشند.

جلالی مفاهیم تهدید در زمان کنونی را ناکارآمدی اقتصاد و عدم تطابق با شرایط امروز دانست و گفت: هنوز بسیاری از افراد جنگ اقتصادی را باور ندارند و می‌گویند در اقتصاد فقط رقابت اقتصادی داریم و تخاصم اقتصادی معنا ندارد.

وی افزود: آمریکا از ابزارهای مانند سوئیفت و WTO و سایر سازمان‌ها به عنوان ابزار جنگ اقتصادی استفاده می‌کند و ما باید در جهت کاهش آسیب‌پذیری اقتصاد در این زمینه‌ها حرکت کنیم.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به اصل ۱۱۰ قانون اساسی ادامه داد: تشخیص و اعلام جنگ و صلح از شئون رهبری است و مقام معظم رهبری در زمستان ۹۰ اعلام کردند تاکنون تحریم بوده و از این‌ پس جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ما راه انداخته‌اند.

گفتنی است سایت “دفاع اقتصادی ” از روز گذشته به طور رسمی آغاز به کار کرد. این پایگاه با محوریت جنگ و دفاع اقتصادی و در حوزه های اقتصاد مقاومتی- استقلال اقتصادی- جهاد اقتصادی و…. فعالیت خواهد کرد. لازم به ذکر است سایت دفاع اقتصادی در آدرس  www.econdefense.ir  قابل مشاهده است

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.