119164t.jpg
24 اسفند, 1394

اردوهای جهادی و بازدیدهای علمی اولویت بنیاد نخبگان در سال ۹۵ است

رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی گفت: در سال آینده ۱۵ ردیف برنامه که اردوهای جهادی و بازدیدهای علمی در اولویت آن است، در نظر گرفته شده است.

جواد سرگلزایی در گفت‌وگویی افزود: با توجه به اقتصاد مقاومتی برای بهره‌وری از سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری، نقش اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه کمی و کیفی شرکت‌های دانش‌بنیان، قسمتی از عملکردهای بنیاد نخبگان مربوط به شرکت‌های دانش‌بنیان بوده است.
وی با اشاره به آیین‌نامه جایزه تحصیلی استعدادهای برتر دانشگاهی اظهار کرد: ۴۵ تن از دانشجویان دانشگاه فردوسی، ۵۴ تن از دانشجویان علوم پزشکی و چهار دانشجو از دانشجویان سایر دانشگاه‌های استان مشمول جایزه شده‌اند.
سرگلزایی در ادامه تصریح کرد: طبق این آیین‌نامه دانشجویان نخبه توسط دانشگاه شناسایی می‌شوند.
وی در ادامه اضافه کرد: سامانه ثریا برای شناسایی استعدادهای برتر و نخبگان بوده که دانشجویان نخبه می‌توانند با مراجعه به سایت  razavibmn.irوارد لینک سامانه ثریا شوند و مدارک خود را کامل کنند.

 

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.