24 اسفند, 1394
محسن رضایی در دیدار جمعی از منتخبین مجلس دهم:

خواسته مردم از نمایندگان مجلس دهم اجرای اقتصاد مقاومتی است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خواسته مردم از نمایندگان مجلس دهم اجرای اقتصاد مقاومتی و اتحاد است.

جمعی از منتخبین مجلس دهم شورای اسلامی با محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار محسن رضایی ضمن تقدیر از حضور دشمن شکن و حماسه گونه مردم در انتخابات هفتم اسفند، وظایف منتخبین جدید را سنگین تر و دشوارتر از پیش توصیف کرد.

در ابتدای این دیدار که نزدیک به چهل نفر از منتخبین مردم در مجلس آتی از سراسر کشور حضور داشتند، تعدادی از منتخبین گزارشی کلی از وضعیت حوزه های انتخابی خود ارائه دادند.

در ادامه محسن رضایی ضمن پیچیده و حساس دانستن وضعیت کشور اظهار داشت: امام (ره) در دوران حکومت داری خود فرمودند:” من از هیچ چیز نمی ترسم الّا تفرقه داخلی”. در فضای کنونی کشور نیز ما هم باید مراقب تفرقه باشیم و با اتحاد و زیر نظر رهنمودهای رهبری عظیم الشأن انقلاب از کیان نظام و مملکت حفاظت کنیم. تا زمانی که رهبری هستند ما نباید نگران مسائل سیاسی باشیم و با تبعیت از ایشان می توانیم بر مشکلات پیش رو فائق شویم.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای افزود: در دوران مذاکرات رهبری به خوبی فضای داخلی و مذاکره کنندگان را مدیریت کردند و رهنمودهای ایشان کمک بسیاری به مذاکره کنندگان کرد. بنده یکبار در دوران مذاکرات با آقای ظریف تلفنی صحبت کردم که وی قدری ناراحت بود، به او گفتم شما نگران ‌فشار نباش، استوار و محکم طبق فرامین رهبری عمل کن و نگران چیزی نباش.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با برشمردن مشکلات اقتصادی به عنوان رئوس برنامه های مجلس آتی و انتظارات مردم از منتخبین شان در مجلس دهم یادآور شد: شما نمایندگان در حساس ترین دوران داخلی و خارجی افتخار برگزیده شدن از سوی مردم را بدست آورید. هر چه توان دارید در اجرای اقتصاد مقاومتی به کار ببندید.

رضایی تأکید کرد: خواسته ما و مردم از شما نمایندگان، اجرایی سازی اقتصاد مقاومتی و اتحاد و اتحاد است. امیدوارم همینطوری که امروز در اینجا شیعه و سنی برادرانه کنار هم نشسته اند، این اتحاد همیشه در کشور وجود داشته و شما هم تقویتش کنید.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.