22 اسفند, 1394

اقتصاد مقاومتی اولویت کاری استانداران

وزیر کشور گفت: اولویت کاری استانداران برای سال جدید باید توجه به پیشبرد اقتصاد مقاومتی باشد.

رحمانی فضلی در جمع استانداران در وزارت کشور گفت: اولویت کاری استانداران برای سال جدید باید توجه به پیشبرد اقتصاد مقاومتی باشد.

وزیرکشور با اشاره به اینکه با مشارکت استان ها برنامه مشخص اقتصاد مقاومتی به استانداران ابلاغ خواهد شد گفت: رقابت و مسابقه سازنده در اجرای اقتصاد مقاومتی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: از مهرماه آینده، کار وزارت کشور برای فرآیند انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶کلید می‌خورد.

رحمانی فضلی گفت: از دی ماه ۹۵ فضای کشور تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود و وظیفه سنگینی متوجه استانداران است.

وزیر کشور در ادامه گفت: انتخابات تجلی سال همدلی و همزبانی در سال ۹۴ بود.

رحمانی فضلی با قدردانی از زحمات استانداران افزود: امسال فراز و فرودهای زیادی را پشت سر گذاشتیم که فاجعه منا، پیاده روی اربعین و انتخابات از فعالیت های مهمی است که با تلاش استانداران، وزارت کشور به آنها همت گماشت.

وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات تجلی سال همدلی و همزبانی در سال ۹۴ بود ادامه داد: منتظر شورای نگهبان برای تایید صحت نتایج انتخابات هفتم اسفند هستیم.

وی با اشاره به اینکه در این انتخابات مردم به گفتمان رای دادند گفت: باید قدردان مردم باشیم و زمینه فراهم کنیم تا مجلس آتی خدمتگزار مردم باشد.

رحمانی فضلی مبارزه جدی با مواد مخدر و اعتیاد و همچنین تکریم ارباب رجوع در دستگاه‌های اجرایی را از اولویت های دیگر استانداران بیان کرد و افزود: توجه به شهرداری ها از دیگر اولویت هاست.

وزیر کشور با اشاره به تخصیص کم منابع به شهرداری ها در سال ۹۴ گفت: باید در سال ۹۵ شهرداری ها را کمک کرد تا رضایتمندی مردم بیشتر شود.

منبع : شبکه خبر

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.