13920128094003288395434
22 اسفند, 1394

راه‌ حل مشکلات اقتصادی، جامعه عمل پوشاندن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است

رئیس شورای مرکزی جبهه پیروان گفت: راه‌حل مشکلات اقتصادی، جامعه عمل پوشاندن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

محمدرضا باهنر در خصوص اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور که از تاکیدات مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: راه بیرون رفت از مشکلات اقتصادی کشور جامعه عمل پوشاندن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

وی در ادامه افزود: در داخل مجلس در این زمینه تلاش‌های بسیاری داشته‌ایم اما در بیرون از مجلس نیز جلساتی را با دولت و مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار کرده‌ایم، همچنین در سیاست‌های برنامه ششم سایه سنگینی از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی حاکم است.

نایب رئیس مجلس نهم با بیان اینکه هنوز موفقیت چشم‌گیری در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به وجود نیامده است، گفت: دولت باید اراده بیشتری داشته باشد تا این هدف به منعثه ظهور برسد که درگاه ورودی آن برنامه ششم توسعه است.

وی با تاکید بر اینکه همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، رنگ و بوی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در برنامه ششم توسعه خیلی پررنگ شده است، خاطر نشان کرد: تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس و کمک دولت، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود.

منبع : جام نیوز

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.