20 اسفند, 1394

اعطای نشان زرین استقامت ملی در تولید وخدمات به بیمه ایران

اعتماد مشتریان در صنعت بیمه ایران” و”نشان ویژه برترین حامی حقوق بیمه گذاران در کشور”از چهاردهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی شد.

شرکت سهامی بیمه ایران بدلیل تلاش ها وفعالیت های تاثیر گذاردر حمایت از تولید کنندگان ملی وایجاد اشتغال برای جوانان واستقامت در شرایط تحریم کشور موفق به دریافت “نشان زرین استقامت ملی در ارائه خدمات بیمه ای طی سال های ۱۳۹۳،۱۳۹۲و۱۳۹۴″، “نشان استاندارد وجایزه بین المللی ((TBA- Insurance اعتماد مشتریان در صنعت بیمه ایران” و”نشان ویژه برترین حامی حقوق بیمه گذاران در کشور”از چهاردهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی شد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از روابط عمومی بیمه ایران ، این مراسم در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور نمایندگان وزارت تعاون ،کار ورفاه اجتماعی ،وزارت امور اقتصادی ودارایی ،وزارت صنعت،معدن وتجارت ونمایندگان رسمی کمپانی FONEX(مرکز اعتبار بخشی آلمان )ورسانه ها برگزار شد.

در این مراسم ، ضمن تقدیر از معتبرترین شرکت ها و سازمان های عالی رتبه ایرانی و همچنین تقدیر از فعالان حوزه سرمایه گذاری و کارآفرینی، در خصوص تعامل بیشتر نهادهای دولتی با بخش خصوصی و نیز بهره گیری هر چه بیشتر از سرمایه های بومی در راستای رونق و رشد اقتصادی، بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

این گزارش می افزاید: دبیرخانه مدیریت معتبرترین شرکت ها و سازمانهای عالی رتبه ایرانی با همکاری مرکز مطالعات توسعه صنایع ملی ایران درراستای تکریم از پیشتازان عزت و استقلال جامعه و به منظور تقدیر از فعالان این عرصه و نیز تشویق دیگر مجموعه ها به جهت الگوبرداری از شرکتهای معتبر ایرانی و تاکید بر استفاده از راهکارهای اجرایی که شرکتهای تولیدی و خدماتی رابه یک صادرکننده و برند تبدیل شوند در قالب یک اجلاس برگزار می شود .

با این طرح حمایتی مصرف کننده ایرانی ازسطح اعتبار، کیفیت، سلامت، کارآمدی محصول و خدمات و نیز برابری آن با دیگر محصولات و خدمات خارجی و مطابقت آن با استانداردهای بین المللی روز دنیا مطلع گردیده و در نهایت سبب افتخار تولید کننده و برند ایرانی شود .

منبع : صنعت بیمه

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.