20 اسفند, 1394

قشر اصناف توانمندی های خود را در عرصه اقتصاد مقاومتی بکار گیرند

فرمانده سپاه ناحیه میامی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نفوذ در کشور می باشد،افزود:در نفوذ سیاسی،فرهنگی و اقتصادی باید آگاه و هوشیار باشیم و قشر اصناف می توانند در زمینه های مختلف بویژه اقتصاد مقاومتی توانمندی های خود را به کار گیرند.

سرهنگ عباسعلی کاظمی در نشست صمیمی با شورای حوزه مقاومت محمد رسول الله(ص)بسیج اصناف میامی ضمن تشکر از حضور گسترده مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه،اظهار داشت:دشمن برای از بین بردن ماندگاری انقلاب اسلامی ایران در تلاش است و مردم ایران با حضور خود در صحنه های مختلف این توطئه دشمن را خنثی می کنند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند،افزود:اکنون نوبت مسئولان است که به وظایف خود عمل کنند و وهده های خود را عملیاتی کنند و مسئولان بدانند که شکر گذاری شایسته از مردم خدمت صادقانه است.

وی گفت:دشمنان ایران اسلامی ایران با راه اندازی جنگ نرم می خواهند مولفه های کشورمان را بگیرندو همه ما وظیفه داریم در هرقشری که هستیم پرتوان و اثرگذار در جامعه باشیم.

وی در ادامه به حضور تاثیر گذار اصناف و بازاریان در جامعه اشاره کرد و افزود:اصناف و بازاریان از ابتدای انقلاب اسلامی در تمامی صحنه ها حضور داشته اند و امروز نیز با روحیه بسیجی خود در راستای اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری در تلاش هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نفوذ در کشور می باشد،افزود:در نفوذ سیاسی،فرهنگی و اقتصادی باید آگاه و هوشیار باشیم و قشر اصناف می توانند در زمینه های مختلف بویژه اقتصاد مقاومتی توانمندی های خود را به کار گیرند.

منبع : خبرگزاری بسیج

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.