4256979_594
20 اسفند, 1394

اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کرمانشاه با جدیت دنبال می شود

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری عنوان کرد : برنامه هایی همچون تقویت تولید کالاهای صادرات محور و خرید کالای تولید داخل در سرلوحه کارها قرار دارد.

مهندس رضا رحیمی در کارگروه اشتغال استان که با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کارها و برنامه های مدیریت ارشد استان دانست و گفت: در راستای عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی در استان با جدیت دنبال می شود و برنامه هایی همچون تقویت تولید کالاهای صادرات محور و خرید کالای تولید داخل در سرلوحه کارها قرار دارد.

وی با اشاره به پیشینه درخشان کرمانشاه در عرصه تجارت و بازرگانی گفت: کرمانشاه از قدیم الایام مرکز تجارت غرب کشور بوده و همچنین دارای یکی از بزرگترین مجموعه موقوفات ایران می باشد.

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری افزود:این میزان از موقوفات نشان از آن داشته که در کرمانشاه آن دوران شاهد رونق سرمایه و تولید ثروت بوده ایم ولی متأسفانه استان طی دهه های اخیر در زمینه اقتصاد سیر نزولی داشته است.

رحیمی گفت : به برکت انقلاب طرح های بزرگی همچون کارخانه سیمان و پتروشیمی در کرمانشاه اجرا شده اند که از جمله مجموعه های اقتصادی بزرگ محسوب می شوند و به یاری خدا در آینده هم شاهد رونق بیشتر اقتصادی خواهیم بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.