14737t.jpg
20 اسفند, 1394
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران تاکید کرد:

لزوم مبارزه با رانت، قاچاق و سود بالای بانکی در کشور

رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت مازندران بر مبارزه جدی با رانت، قاچاق و سود بالای بانکی تاکید کرد.

نصرالله صدرزاده، اظهار کرد: سرمایه‌گذاران را به سرمایه گذاری در بخش‌های صنایع و معادن تشویق کردیم و آنها نیز با کمک منابع مالی شخصی، منابع ملی و بانکی اقدام به احداث کارگاه و کارخانه کردند.

وی با اشاره به اینکه برخی از آنها حتی تمام سرمایه‌ها‌ی خود را تولید می‌دانند، تصریح کرد: چگونه می‌توان پذیرفت که عده‌ای با رانت به واردات بی‌رویه بپردازند و به قاچاق گسترده حتی از مبادی قانونی روی آورند و موسسه‌های بانکی و پولی با نرخ سود بالای ۲۰ درصد با اختلاف ۱۰ درصدی با نرخ تورم به ارائه تسهیلات اقدام کنند.

رییس خانه صنعت، معدن وتجارت مازندران، خاطرنشان کرد: مدیران ارشد تلاش کنند تا با رانت و قاچاق مبارزه کنند و این اقدام می‌تواند به کمک تجربه جهانی عملی شود.

صدرزاده فت: دنیا به خوبی توانست با راهکارهای امنیتی، انتظامی و علمی این اقدام را نجام دهد و با توجیه بانکها، سود بانکی را در چند مرحله به حد معقول و منطقی برسانند تا تولید صرفه اقتصادی پیدا کند.

منبع : ایسنا

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.