15 اسفند, 1394

امکان خرید آنلاین از برندهای ایرانی در وب سایت زنان و تولید ملی

رییس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شهرداری تهران از راه اندازی وب سایت زنان و تولید ملی همزمان با برگزاری هشتمین دوره نمایشگاه خبر داد .

فهیمه فیروزفر با بیان اینکه همه تولیدکنندگان که فروش آنلاین دارند می‌توانند از طریق این وب سایت به فروش آنلاین وصل شوند تصریح کرد: لینک فروش آنلاین بسیاری از برندها دراین سایت موجود است و شهروندان به آسانی امکان خرید تولیدات ملی را دارند.
وی ادامه داد: امیدواریم تا شهریور آینده که نهمین دوره از نمایشگاه را برگزارمی کنیم تمامی برندها امکان خرید آنلاین از طریق این وب سایت را فراهم کنند.
وی اذعان داشت: با توجه به گذشت هفت دوره از نمایشگاه زنان و تولید ملی تلاش بر این است  تا در دوره هشتم شبکه سازی در میان برندها و مراکز مهارت آموزی کوثر، ترغیب برندها برای جذب بانوان سرپرست خانوار و ایجاد مراکز مهارت آموزی، ارتقا و کیفیت محصولات مراکز مهارت آموزی کوثر صورت گیرد.
به گفته این مسئول، وب سایت زنان و تولید ملی به جهت حفظ و تقویت ارتباط تولیدکنندگان و مراکز کوثر راه اندازی شده است.
جشنواره زنان و تولید ملی از سال ۱۳۹۱ پایه ریزی شد که طی آن با شعار تولید ملی تلاش می شود علاوه بر عرضه نمایشگاهی محصولات کوثر (حداقل دو نوبت در سال)، بستر لازم برای آشنایی تولیدکنندگان کوثرها با ساز و کارهای حضور در بازارهای گسترده تر در سطوح ملی و حتی بین المللی با توجه به مزیت های نسبی صنایع دستی و پوشاک در ایران فراهم شود.

منبع : آریا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.