13920120142918767359584
15 اسفند, 1394
نائب رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس:

برجام ابزار تسهیل واردات نشود

عضو کمیسیون محاسبات مجلس گفت: هوشیاری در برجام امری ضروری است تا با پررنگ نمودن ظرفیت واردات، صادرات را رها نکنیم که این بر خلاف اقتصاد مقاومتی و شرایط اقتصادی مردم است.

جعفر قادری نماینده مردم شیراز و عضو کمیسیون محاسبات، برنامه و بودجه  در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به تسهیل واردات در طیّ برجام اظهار داشت: مسیر برجام را دولت تعیین می‎کند تا به صادرات یا واردات پرداخته شود متاسفانه تسهیل واردات مسیر همواری برای دپو شدن تولیدات داخلی را برای تولید کنندگان داشته و بسیاری از واحدهای تولیدی را به تعطیلی کشانده است.

وی با بیان اینکه برجام ابزاری برای بروز فرصت و تهدیدهای اقتصادی است افزود: برجام ظرفیت های جدیدی را ایجاد می‎کند که بدون مدیریت و برنامه‎ریزی تبدیل به تهدید اقتصادی می‎شود؛ برجام فی نفسه مشکلات را برطرف نخواهد کرد بلکه به مدیریت دولتمردان در این دوران وابسته است.

قادری خاطر نشان کرد: هوشیاری در برجام امری ضروری است تا با پررنگ نمودن ظرفیت واردات، صادرات را رها نکنیم که این بر خلاف اقتصاد مقاومتی و شرایط اقتصادی مردم است.

منبع : خبرگزاری بسیج

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.