13 اسفند, 1394

قدردانی معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور از سرافراز

معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما از گردش مالی صحیح و منطبق با اقتصاد مقاومتی در رسانه ملی قدردانی کرد.

سید رحمت الله اکرمی معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور با ارسال تقدیر نامه ای برای دکتر محمد سرافراز، رفتارهای صحیح مالی در صدا و سیما را در تهیه صورت های مالی و پیاده سازی نظام حسابداری بخش عمومی شایسته سپاسگزاری دانست.

وی در این تقدیرنامه، تحقق توسعه کشور را نتیجه تلاش خالصانه در بخش اقتصادی دانست و از همکاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی در این مسیر قدردانی کرد.

در پی دریافت این تقدیرنامه، رییس رسانه ملی نیز با ارسال چند نامه تقدیر، از معاون برنامه‌ریزی و منابع مالی رسانه ملی و مدیران برخی از مجموعه های مالی تشکر کرد.

دکتر سرافراز در این نامه‌ها که برای مهدی مجتهد معاون برنامه ریزی و منابع مالی، مصطفی محمدی مدیرکل برنامه ریزی و امور مالی معاونت فنی، حمید صادقی مدیر خرید کالای فنی، جواد ناموند مدیر بودجه عمرانی، سعید سیفی، ذیحساب تملک دارایی های سرمایه ای و متین داوری مدیر حسابداری تملک دارایی های سرمایه ای ارسال کرده است از تلاش های آنان در مسیر قرار گرفتن رسانه ملی در زمره “دستگاه های اجرایی برتر کشور” و پیاده سازی موفق نظام حسابداری بخش عمومی و تهیه دقیق و به موقع صورت های مالی تشکر کرده است.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.