139412080316227177226944
13 اسفند, 1394

معیشت خانواده‌ها در اولویت برنامه‌های مجلس است

نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی را در عمل اجرایی کنند.

فرهاد فلاحتی اظهار داشت: با وجود اقتصاد مقاومتی تمامی مشکلات برطرف می‌شود و باید در مجلس دهم شورای اسلامی اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد تا موانع اجرای اقتصاد مقاومتی برطرف شود.

وی رفع رکود و رفع بیکاری را در گرو توجه به اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی به معنای توجه به ساختار درونی و پتانسیل‌های موجود ملی است.

نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروهای ارزشی اقتصاد مقاومتی را در عمل اجرایی می‌کنند، گفت: کمترین و کوچکترین انحراف از مسیر اصلی آبروی همه نیروهای ارزشی را به خطر خواهد انداخت.

وی با بیان اینکه بحث کمک به معیشت خانواده‌ها در سطح اجتماع از برنامه‌های اصولی است، تأکید کرد: باید نیروهای ارزشی در مجلس به صورت جهادی وارد شوند و فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی را در عمل اجرایی کنند.

منبع : تسنیم

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.