10 اسفند, 1394
نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم گفت:

درخواست برای ممانعت از واردات سیب خارجی

نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم گفت: انتخابات تمام شد باید به تولید و اقتصاد ملی رسیدگی شود.

ادر قاضی‌پور در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس با استناد به اصل سوم قانون اساسی خطاب به رییس‌جمهور و وزرای اقتصاد، آموزش و پرورش، صنعت و جهادکشاورزی، گفت: ۷ ماه است حقوق معلمان حق‌التدرسی آموزش و پرورش پرداخت نشده است.
وی با طرح این ادعا که دولت به معیشت مردم توجهی ندارد، گفت: انتخابات تمام شد، باید به تولید و اقتصاد ملی رسیدگی شود. توان خرید مردم کاهش یافته است، طبقات پایین جامعه افزایش یافته و اختلاف طبقاتی خیلی بالا رفته است. باید مردم را درک کنیم و دریابیم.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: عید فرا می‌رسد و تعدادی از شرکت‌های دولتی و شبه‌دولتی، شهرداری‌ها و خصوصی‌ها حقوق کارگران را ۳ – ۴ است که هنوز پرداخت نکرده‌اند. آیا این کارگران، معلمان و برادران عزیز خانواده ندارند؟ به دولت کریمه بفرمایید به جای به فکر وزرا بودن به فکر مردم، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی باشند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم خطاب به وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پروژه احداث خط آهن ارومیه، گفت: این پروژه شروع نشده، تعطیل شد. نوبخت پول این پروژه را به راه‌آهن قزوین – رشت داد. آقای نوبخت از خدا بترس.
وی با اشاره به انبار شدن سیب استان آذربایجان غربی و قاچاق سیب خارجی، گفت: هر کیلو سیب ارومیه ۱۴۰۰ تومان هزینه داشته ولی کیلویی ۷۰۰ تومان خریداری می‌شود. به وزیر کشور دستور دهید جلوی قاچاق سیب خارجی را بگیرد.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.