10 اسفند, 1394
نماینده منتخب مردم کرج در مجلس دهم:

مجلس دهم به‌دنبال تحقق اقتصاد مقاومتی باشد

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین برنامه‌های بنده در مجلس دهم در سطح ملی بر محور رونق اقتصادی و تحقق اقتصادی مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری پایه‌گذاری شده است.

عزیز اکبریان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه انتخابات هفتم اسفندماه و حضور چشمگیر مردم در این عرصه سیاسی کشور سبب خرسندی و خوشحالی مقام معظم رهبری شده است، اظهار داشت: از کلیه مردم به سبب این حضور قدردانی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برخی از بداخلاقی‌هایی در ایام انتخابات که به طور قطع در شأن و برازنده ملت، دین، اسلام، فرهنگ شیعی و ایرانی نبود اتفاق افتاد، افزود: اما با توجه به پایان انتخابات همه باید با رفاقت به دنبال حل مشکلات باشیم.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید بحث‌های باندی، گروهی و جناحی کنار گذاشته شود و همگی تحت پرچم ولایت گرد هم آییم و حرکت عاقلانه‌ای را برای حل معضلات اقتصادی کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع بیکاری پیش گیریم.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین برنامه‌های بنده در مجلس دهم در سطح ملی بر محور رونق اقتصادی و تحقق اقتصادی مقاومتی پایه‌گذاری شده است، تصریح کرد: رفع مشکلات موجود در بخش صنعتی، کشاورزی، خدمات و گردشگری از جمله اقدامات در دستور کار ما در این دوره از مجلس شورای اسلامی محسوب می‌شود.

اکبریان با تاکید بر اینکه امید است بتوان در جهت رفع مشکلات اقتصادی همچون بیکاری اقدامات خوبی در سطح کلان کشوری صورت گیرد، گفت: صادرات محور بودن از دیگر اموری است که مورد توجه قرار می‌گیرد.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.