9 اسفند, 1394

ساماندهی اوضاع معیشت مردم کاشان در راستای اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: عمده‌ترین مسئله امروز در حوزه اجتماعی، اقتصادی، معیشت و رفاه اجتماعی است که این حوزه در صدر امور اجرایی قرار دارد که لازم است با قوانین و ریل‌گذاری لازم بتواند دولت را حمایت کنند.

سید جواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: هفتم اسفندماه، روز شکوه مردم ایران بود، روزی که مردم ایران باری دیگر مانند همیشه عظمت و شکوه کشور را نشان دادند و باید دانست ملت ایران  ملتی باعظمت و با تمدنی بزرگ هستند.

وی افزود: ملت ایران توانستند تغییرات شگرفی را در جهان ایجاد کنند و باری دیگر خروش خود را به جهانیان نشان دادند که ایرانیان مردمانی فهیم بزرگ و مردمانی هستند که همیشه پشتوانه نظام اسلامی و رهبری خود بوده و هستند و خود را همیشه وفادار به آرمان‌های امام و رهبری و شهدای عزیزشان می‌دانند و تا پای جان ایستادند.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده به‌عنوان فردی از جریان مردم بزرگ ایران و به‌عنوان یک فرد کوچک از این عظمت بزرگ و حضور پرشکوه مردم تشکر می‌کنم به‌ویژه از مردم کاشان و آران و بیدگل و مردم شهیدپرور کاشان و دارالشهدا آران و بیدگل که حماسه بزرگی را آفریدند تشکر و قدردانی می‌کنند.

وی پیرامون اولویت کاری خود بیان کرد: عمده‌ترین مسئله امروز در حوزه اجتماعی، اقتصادی، معیشت و رفاه اجتماعی است که این حوزه درصدر امور اجرایی قرار دارد و باید رویکرد اقتصاد مقاومتی برای جلوگیری از نفوذ دشمن داشت که مهم‌ترین وظیفه مجلس شورای اسلامی است که لازم است با قوانین و ریل‌گذاری لازم بتواند دولت را حمایت کنند.

ساداتی نژاد گفت: امیدواریم تا در مجلس بتوانیم براساس منویات رهبر انقلاب که اکنون بر محور گفتمان تمدن اسلامی ایرانی است و رهبر معظم انقلاب در سخنرانی‌های مختلف خود آن را تبیین کرده‌اند مجلس بتواند آن‌ها را سازوکارش قرار دهد و دولت با حرکت بر روی این ریل آینده‌ای درخشان ایجاد کند و بتوانیم به سمت قله‌های پیشرفت و ترقی که درشان و عظمت ایران است برسیم.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.