8 اسفند, 1394
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

سیاست‌های مالی بنیاد شهید بر اقتصاد مقاومتی استوار است

نماینده ولی فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سیاست‌های مالی بنیاد بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

نماینده ولی فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سیاست‌های مالی بنیاد بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری است.
حجت‌الاسلام‌سیدمحمدعلی شهیدی در اختتامیه همایش تخصصی معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد در سراسر کشور اظهار کرد: بنیاد شهید یادگار امام خمینی(ره) است و افتخار ما هم خدمت به ایثارگرانی است که همگی مدیون آنها هستیم. مقام معظم رهبری هم به کرات فرمودند که «خدمت به ایثارگران یک توفیق است» این خدمت مانند عبادت، پرارزش است چراکه ایثارگران به انقلاب، اسلام، قرآن و امام راحل خدمت و انقلاب اسلامی را بیمه کرده‌اند.
وی به تلاش دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ملت ایران در ۳۷ سال گذشته با توطئه‌ها مبارزه کرد و به پیروزی رسید که همه این موفقیت‌ها مدیون ایثارگران است.
شهیدی خاطرنشان کرد: ایثارگران و خانواده‌های آنان آسایش خود را از دست دادند تا ما امروز در آسایش باشیم؛ اینکه امروز کشور ما در خاورمیانه پرآشوب در امنیت و آرامش به سر می‌برد ناشی از ایثار ایثارگران است.
معاون رئیس‌جمهور بر رعایت اخلاق اسلامی و داشتن حوصله در رفع مسائل ایثارگران تاکید کرد و گفت: کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید در خدمت جامعه ایثارگری باشند و وظایف خود را با رعایت اخلاق اسلامی، ثبات و استقامت انجام دهند.
وی با اشاره به کسب نمره قابل قبول معاونت توسعه مدیریت بنیاد در انجام امور محوله، گفت: باید در نظر داشت سیاست‌های مالی بنیاد بر مبنای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری با عمل به ضوابط و رعایت انضباط مالی است و انسجام، وحدت، اعتماد و اطمینان و همچنین به کارگیری نیروهای انسانی مناسب در دستیابی معاونت توسعه مدیریت بنیاد به موفقیت موثر است.

منبع : ایسنا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.