139411251503501517122734
25 بهمن, 1394

انتقاد شدید از نوبخت به خاطر تجاری سازی تراریخته‌ها در اتاق بازرگانی

رئیس انجمن ارگانیک ایران با انتقاد نسبت به عدم توجه دولت به سیاستهای اصل ۱۱۰ قانون اساسی، ابلاغی مقام معظم رهبری در برنامه ششم، نسبت به اظهارات یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور واکنش نشان داد.

صبح امروز جلسه ای با حضور اعضاء اتاق بازرگانی ایران و محمد باقر نوبخت، برگزار شد. در این جلسه سیدرضا نورانی، رئیس انجمن ارگانیک ایران، با انتقاد شدید نسبت به عدم توجه دولت به سیاستهای اصل ۱۱۰ قانون اساسی، ابلاغی مقام معظم رهبری در برنامه ششم، نسبت به اظهارات یکی از مدیران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور واکنش نشان داد.

وی در ادامه نسبت به برنامه ریزی کلان کشور برای ترویج محصولات عقیم و پرریسک تراریخته، مندرج در صفحه ۳۶۰ لایحه برنامه ششم توسعه کشور، مبنی بر «تولید انبوه و تجاری سازی محصولات تراریخته با اولویت پنبه و برنج» انتقاد کرد، و آن را مغایر با سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری عنوان نمود.

بر اساس این گزارش، این انتقادات نورانی با تأیید، و تشویق اعضاء اتاق بازرگانی ایران همراه بود، که اعتراض فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی را نسبت به این موضوع به نمایش گذاشت.

نوبخت به حضار قول داد، که در اولین فرصت نشستی با اعضاء انجمن ارگانیک ایران برگزار کند، و درخصوص انتقادات علمی، فنی و اقتصادی آنها به رهاسازی و کشت محصولات تراریخته پاسخگو باشد.

منبع : تسنیم

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.