5 بهمن, 1394
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره):

نیروهای متخصصِ رشد یافته در دوران تحریم را فراموش نکنیم

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره) با بیان این که ۳ هزار کارآفرین متقاضی مشارکت با بنیاد برکت هستند گفت: در دوران تحریم نیروهای متخصص در داخل کشور رشد و نمو کرده اند و باید این نیروها طوری نگهداری شوند تا بالندگی شان از بین نرود.

محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره) در حاشیه مراسم بهره برداری از ۵۰۰ طرح اقتصادی و زیربنایی بنیاد برکت،  اظهار کرد: امروز ۲۴ طرح اقتصادی در ۱۳ استان کشور به ارزش ۳۹۴ میلیارد تومان، ۳۴۵ واحد مسکونی به ارزش ۴٫۵ میلیارد تومان، و در کل  ۵۰۰ پروزه به طور همزمان در ۱۷ استان کشور به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: حجم کل سرمایه گذاری ۵۰۰ پروژه اقتصادی و زیربنایی بنیاد برکت که همزمان در ۲۷ استان کشور افتتاح شد، چهار هزار و ۲۷۶ میلیارد ریال  است.در دوره تحریم دستاوردهای بسیار مهمی داشتیم و نباید از این دستاورد ها غافل شویم و آنها را از دست بدهیم؛ بحث اقتصاد مقاومتی مربوط به دوران تحریم نیست و تا نظام ما نظام اسلامی است، دشمن لحظه ای ما را رها نخواهد کرد .

وی تصریح کرد: در دوران تحریم نیروهای متخصص در داخل کشور رشد و نمو کرده اند و  باید این نیروها طوری نگهداری شود تا بالندگی شان از بین نرود چرا که در ابعاد مختلف در سطح بین الملل، حرف برای گفتن داریم. ۲۵۰ شرکتی که با ما فعالیت دارند ، همگی خصوصی هستند و هیچ شرکتی در فعالیت‌های آنها داریم و هیچگونه رانتی در زمینه پروژه‌های خود نداریم و در کارهایمان شفافیت مالی داریم. هر سال ۲بار حسابرسی تلفیقی داریم.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام( ره) از فعالیت بیش از ۲۵۰ نفر در ستاد بنیاد برکت از دانشگاه های شاخص داخلی کشور خبر داد و افزود: تا به حال ۲۵۰ طرح اقتصادی در کشور را سامان دادیم و ۱۳۰ طرح از این میان به سرانجام رسیده  و تا به حال بیش از ۱۴۰ هزار شغل ایجاد کردیم و نزدیک به ۳ هزار کارآفرین متقاضی مشارکت با بنیاد برکت هستند.

منبع : تراز

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.