13941102000146_PhotoA
2 بهمن, 1394

بزرگ‌ترین تولیدکننده انسولین جهان به دنبال گسترش فعالیت در ایران

رئیس بازاریابی «نووو نوردیسک»، بزرگ ترین تولیدکننده انسولین با توضیح اینکه با توجه به لغو تحریم‌ها، امکان فعالیت آزادانه‌تر دارنددر ایران را دارند، از افزایش تعداد کارمندان این شرکت در ایران از ۱۳۰ به بیش از ۲ برابر خبر داد.

رویترز، اکنون که تحریم‌های ایران لغو شده به است، شرکت داروسازی دانمارکی «نووو نوردیسک» بزرگ‌ترین تولیدکننده انسولین، به لطف حضور مداوم و برنامه انحصاری سرمایه گذاری در ایران، انتظار می‌رود که خود را در بازار کشور جای دهد.

مدیران صنعت داروسازی می گویند ایران هدف جذابی برای شرکت‌های بزرگ داروسازی است که به دنبال فروش محصولات دارویی جدید خود به جمعیت زیاد و در حال افزایش این کشور هستند،اما ورود به سطح اولیه روابط و تامین روابط خوب با مقامات ایرانی موضوع کلیدی است.

جاکوب ریس رئیس بازاریابی نووو نوردیسک در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس گفت: «با توجه به لغو تحریم ها، ما آزادانه تر می توانیم فعالیت کنیم.»

این شرکت دانمارکی حدود ۱۳۰ کارمند خود در ایران در دوره تحریم ها را حفظ کرده است و پس از تصمیم ماه سپتامبر مبنی بر سرمایه گذاری ۷۰ میلیون یورویی (۷۶ میلیون دلار) برای احداث کارخانه در این کشور، در نظر دارد این تعداد را به بیش از ۲ برابر افزایش دهد و ۱۶۰ نفر دیگر را استخدام کند.

ریس توضیح داد: «نووو (زمان تحریم ها) کاملا اینجا بود. اکنون شرکت‌های زیادی هستند که برای ورود به ایران صف کشیده اند و من فکر می کنم که از اینکه مدتی اینجا بودیم سود می بریم.»

منبع : فارس

مطالــــب مرتبط
    Notice: WP_Query از نگارش 3.1.0 از رده خارج شده! تاریخ مصرف "caller_get_posts" گذشته است. به‌جای آن از "ignore_sticky_posts" استفاده کنید. in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3891
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.