اقتصاد مقاومتی
5 آبان, 1394
مسئول امور تشکل ها و تعاونی های تولید سازمان تعاون روستایی استان:

در دوران پساتحریم هم اقتصاد مقاومتی را باید دنبال کرد

مسئول امور تشکل ها و تعاونی های تولید سازمان تعاون روستایی استان گفت: خلاقیت یکی از عوامل موفقیت در سرمایه گذاری است و کار و کارآفرینی مکمل هم می باشند.

مسئول امور تشکل ها و تعاونی های تولید سازمان تعاون روستایی استان در کارگاه آموزش کارآفرینی بسیجیان، به عرصه های مختلف کارآفرینی اشاره کرد و گفت: در دوران پساتحریم هم اقتصاد مقاومتی را باید دنبال کرد.

محمد اله یاری، با اشاره به نقش سپاه و بسیج در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و راه اندازی کارگاه های زودبازده و اشتغالزایی،افزود: خلاقیت یکی از عوامل موفقیت در سرمایه گذاری است و کار و کارآفرینی مکمل هم می باشند.

وی، ادامه داد: اعطای تسهیلات ارزان قیمت نقش بسیار زیادی در ایجاد مشاغل و راه اندازی تعاونی های تولیدی داشته و بسیج سازندگی در این عرصه موفقیت های چشمگیری را کسب کرده است.

مسئول امور تشکل ها و تعاونی های تولید سازمان تعاون روستایی استان، تشکیل و راه اندازی تعاونی های تولیدی ویژه محصولات کشاورزی را یکی از برنامه های مؤثر در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال برشمرد و بر ادامه این راه تأکید کرد.

منبع : جهانبین نیوز

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.