21 دی, 1394

تولید موتورسیکلت‌های سنگین در انتظار چراغ سبز دولت

دبیر سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت با اشاره به مکاتبات این سندیکا با وزارت کشور برای آزادسازی تولید موتورسیکلت‌هایی با حجم بالاتر از ۲۵۰ سی‌سی، از تولید موتورسیکلت‌های قدرتمند و در عین حال کم‌شتاب به دنبال موافقت وزارت کشور خبر داد.

بهمن ضیایی با اشاره به درخواست چند ساله سندیکای موتورسیکلت‌سازان برای آزادسازی تولید موتورسیکلت‌هایی با حجم بالاتر از ۲۵۰ سی‌سی اظهار داشت: در سال‌های اخیر چندین بار مکاتباتی را با وزارت کشور و شورای امنیت انجام دادیم و در این مکاتبات عنوان کردیم که برای خروج محصولات بی کیفیت و خروج موتورسیکلت‌های فاقد کیفیت مطلوب، می‌بایست دروازه‌های تکنولوژی نوین را به کشور باز کرد.

دبیر سندیکای تولیدکنندگان موتورسیکلت کشور افزود: تا زمانی که نتوانیم موتورسیکلت‌های با حجم بالاتر از ۲۵۰ سی‌سی را در کشور تولید کنیم مشکلات موجود در صنعت موتورسیکلت‌سازی باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد: ما در پیشنهادات خود به وزارت کشور عنوان کرده‌ایم که در صورت موافقت آن‌ها با تولید موتورسیکلت‌هایی با حجم بیشتر از ۲۵۰ سی‌سی، قادر به عرضه موتورسیکلت‌های قدرتی خاصی هستیم که در عین قدرت بالا، شتاب و سرعت چندان زیادی ندارند و نگرانی‌های آن‌ها را نیز مرتفع می‌کند.

ضیایی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: ورود این موتورسیکلت‌ها به بازار باعث می شود تا شاهد تحولات شگرفی در موضوع آلایندگی و همچنین فرهنگ موتورسواری در کشور باشیم.

منبع : تسنیم

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.