310147_101_612800
27 شهریور, 1394
معاون وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد

لزوم توجه به تولیدات داخلی در برنامه اقتصاد مقاومتی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی توجه به تولیدات داخلی در برنامه اقتصاد مقاومتی را از برنامه‌های اصلی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد.

محمدعلی جوادی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اظهار کرد: با اقدامات و برنامه‌ریزی دولت تدبیر و امید شاهد کاهش نرخ تورم در کشور هستیم.

وی با تاکید بر اینکه مشکلات اقتصادی و بیکاری همچنان در کشور وجود دارد، ادامه داد: دولت در تلاش برای ایجاد تحول در اوضاع اقتصادی کشور است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: دولت بر روی رونق فضای کسب و کار و اشتغال در سال آینده متمرکز شده است.

این مسئول توجه به تولیدات داخلی در برنامه اقتصاد مقاومتی را از برنامه‌های اصلی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد و بیان داشت: برنامه‌های اقتصاد مقاومتی قادر به مرتفع کردن مشکلات کم‌آبی در کشور است.

جوادی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های کشاورزی استان کرمانشاه، تصریح کرد: دولت به‌دلیل سرزمین مستعد، آب و خاک مناسب، نیروهای با مهارت و دانش در حوزه کشاورزی نگاه ویژه‌ای به استان کرمانشاه دارد.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.