18 دی, 1394

مستند “همه چیز برای من”در لیست آثار برگزیده جشنواره عمار

دبیرخانه جشنواره عمار اسامی نهائی آثار برگزیده بخش مستند در حوزه اقتصادی مقاومتی را اعلام کرد.

همزمان با اکران عمومی آثار ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در سینما فلسطین و سایر نقاط کشور، لیست برگزیدگان مستند در حوزه اقتصاد مقاومتی ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار اعلام شد که مستند “همه چیز برای من” تولیدی در قرارگاه پدافند اقتصادی کشور در این لیست دیده می شود.

مستند همه چیز برای من به کارگردانی میثم صبوحی از میان آثار ارسالی به این جشنواره که بیش از ۶۰۰ اثر بود انتخاب شد. لازم به ذکر است رئیس سازمان پدافند غیرعامل در این مستند با اشاره به تغییر ماهیت جنگ های سخت و تبدیل آن به جنگ اقتصادی در ایران اهمیت الگوی صحیح مصرف بعنوان یکی از ابزارهای جنگ اقتصادی را تشریح می کند.
دکتر غلام رضا جلالی در بخش دیگر با اشاره به الگوی مصرف در زمان دفاع مقدس، احیای این الگو را یکی از راهکارهای مهم در شرایط فعلی معرفی می نماید.
وی در قسمت نهایی این مستند با اشاره به اصل ۱۱۰ قانون اساسی درباره اعلام جنگ و صلح کشور توسط رهبری ، به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص جنگ اقتصادی اشاره کرده و یادآور می شود که ایشان در جلسه تبیین سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ، تاکید کردند که “تحریمها از قبل بود، منتها این تحریمها از حدود زمستان سال ۹۰ تا امروز، تبدیل شده به جنگ اقتصادی، دیگر اسم آن تحریم هدفمند نیست، یک جنگ تمام‌عیار اقتصادی است که متوجه ملت ماست.” (۲۰/۱۲/۹۲)
برای مشاهده مستند “همه چیز برای من” اینجا را کلیک کنید.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.