4 آذر, 1394

روحیه بسیجی باید تسهیلگر تحقق سیاست‌های اقتصادمقاومتی باشد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بسیج و روحیه بسیجی باید نقش تسهیل کننده را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا و نقش تاریخی خود را در حفاظت از آرمان‌های انقلاب تکرار کند.

آذرشهر و اسکو در مجلس، رضا رحمانی در نشستی با بسیجیان اظهار داشت: بسیج نقش کلیدی در عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب و تحقق بندهای اقتصاد مقاومتی دارد.

وی افزود: بسیج تفکری است که انقلاب شکوهمند اسلامی با اتکا به آن در برهه‌های مختلف توانسته گردنه‌های سختی را پشت سر گذاشته و از چنگ دشمن رهایی یابد.

رحمانی اضافه کرد:‌ در برهه‌ای از تاریخ انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی،‌ در برهه‌ای دیگر جنگ نرم و فرهنگی و اکنون نیز جنگ اقتصادی ابزار ضربه زدن دشمن به جمهوری اسلامی ایران بوده که در هر یک از این عرصه‌ها بسیج نقش مهمی را ایفا کرده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ابراز کرد:‌ دشمن در سال‌های گذشته به این نتیجه رسیده است که از راه ضربه اقتصادی می‌تواند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از پا بیندازد و تحریم‌های هوشمندانه‌ای را نیز در این زمینه علیه کشورمان وضع کرد.
وی ادامه داد: تحریم‌های صنعت بانکی و صنعتی محور تحریم‌های دشمن در سال‌های اخیر بوده که تحریم‌های صنعتی به خصوص تحریم صنعت نفت و خودرو محوریت آن را تشکیل می‌داد. دشمن در تحریم‌های اخیر به صورت علنی اعلام کرده بود که قصد به زمین زدن صنعت ایران را دارد تا موج بیکاری و فقر را در کشور به راه انداخته و مردم را نسبت به نظام دلسرد کند.

رحمانی اضافه کرد: هر چند برخی تصمیمات و تحریم‌های داخلی نیز با تحریم‌های دشمن همسو شد ولی در هر صورت تمام سعی‌مان را کردیم تا دشمن به هدف مورد نظر خود نرسد که خوشبختانه صنعت هر چند آسیب‌های جدی دید ولی هنوز سرپاست.

نماینده مردم تبریز،‌ آذرشهر و اسکو عنوان کرد: در این بین ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر معظم انقلاب نیز حرکتی هوشمندانه بود که در صورت عمل به بندهای مختلف آن اقتصاد کشور در مقابل هرگونه هجمه‌ای مقاومت خواهد کرد.

وی تاکید کرد: بسیج و روحیه بسیجی باید نقش تسهیل کننده را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ایفا و نقش تاریخی خود را در حفاظت از آرمان‌های انقلاب تکرار کند.

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.