3d people in a round table having a meeting.
14 دی, 1394
فردا در خبرگزاری فارس

میزگرد چالش‌‌ها و راهکار خروج از رکود برگزار می‌شود

میزگرد چالش‌ها و راهکارهای خروج از رکود فردا سه‌شنبه با حضور سه اقتصاددان و مقام سابق دولتی در خبرگزاری فارس برگزار می‌شود.

یکی از چالش‌ها و معضلات اقتصاد در شرایط کنونی غلبه رکود بر فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی بوده که به دنبال خود پیامدهای منفی و ناخوشایندی را به همراه داشته است، این در حالی است که بسیاری از کارشناسان معتقدند با رفع تحریم‌ها بخش اصلی مشکلات اقتصادی کشور پابرجا خواهد بود و برای رفع معضل رکود اقدامات درونی و ساختاری ضرورت دارد.

در راستای رسالت اطلاع‌رسانی و تنویر افکار عمومی (فردا سه‌شنبه) میزگردی با عنوان چالش‌ها و راهکارهای خروج از رکود با حضور اقتصاددانان برگزار خواهد کرد.

در این میزگرد آقایان طهماسب مظاهری، رئیس کل اسبق بانک مرکزی، محمدرضا فرزین معاون اسبق وزارت امور اقتصادی و دارایی و علی عسکری، رئیس سابق سازمان امور مالیاتی کشور حضور خواهند داشت.

 

منبع : فارس

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.