13 دی, 1394
فولادگر :

گرفتار “رکود” شدیم ولی رویکرد دولت سیاسی است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در شرایط فعلی رویکرد دولت بیشتر سیاسی است، گفت: برای حل مشکلات اقتصادی کشور با توجه به کمبود درآمدها به‌دور از موضوعات سیاسی تصمیم‌گیری لازم انجام شود.

حمید رضا فولادگر ، با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی از تمام توان خود برای رفع رکود استفاده خواهد کرد، اظهار داشت: نمایندگان در فراکسیون ضدرکود اولویت خود را کار تخصصی قرار داده و امیدوارند بتوانند با همکاری دولت اقدامات لازم را در این رابطه انجام دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مجلس در بخش قانونگذاری عمده وظایف خود را انجام داده است، افزود: امروز باید با تقویت بخش نظارتی عملکرد دولت مورد بررسی قرار گیرد که آیا تمام مصوبات مجلس اجرایی شده است.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس اضافه کرد: قرار است مسئولان در بخشهای مختلف اقتصادی از جمله گمرک، سیستم بانکی و صنعتی در جلسات فراکسیون حاضر و راهکارهای خود را برای مقابله با رکود اعلام کنند.

فولادگر با اعلام اینکه در شرایط فعلی رویکرد دولت بیشتر سیاسی است، افزود: باید برای حل مشکلات اقتصادی کشور با توجه به کمبود درآمدها به‌دور از موضوعات سیاسی تصمیم گیری لازم انجام شود.

منبع : تسنیم

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.