16 آذر, 1394
مدیرعامل شركت شهركهای صنعتی استان قزوین:

کالاهای ایرانی در بازارهای بین المللی ارائه می شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: در نشست نمایندگان نمایشگاه و فروشگاه دائمی فود سیتی مسکو و تولیدکنندگان قزوین راههای تجارت کالا بین روسیه و شهرک صنعتی قزوین بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان، عبدالقهار ناصحی در این باره اظهارداشت: نشست نمایندگان نمایشگاه و فروشگاه دائمی فودسیتی مسکو و صاحبان صنایع و تولیدی علاقمند به تجارت در روسیه در شهرک صنعتی قزوین برای بررسی تجاری کالا بین روسیه و قزوین برگزار شد.

ناصحی بیان کرد: یکی از وظایف و برنامه های مهم معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی ایجاد ارتباط بیشتر بین صنایع کوچک استان با بازارهای بین المللی است که در شرایط ویژه کنونی ضرورت توسعه روابط اقتصادی برای فروش محصولات ایرانی در خارج از کشور احساس می شود.

وی تصریح کرد:فروشگاه و نمایشگاه دائمی فودسیتی که از بزرگترین فروشگاه های عرضه محصولات در مسکو است می تواند بازار خوبی برای عرضه محصولات ایرانی بویژه کالاهای تولید شده در استان باشد و این ارتباط به توسعه صادرات هم کمک می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآورشد: این نشست با حضور بیش از ۶۰ نفر از صنعتگران و تولیدکنندگان مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان برگزار شد.

ناصحی بیان کرد: هدف از این برنامه و نشست تخصصی استفاده از پتانسیل محصولات تولیدی استان قزوین، آشنایی واحدهای صنعتی با نیازهای بازار کشور روسیه، آشنایی با قوانین و مقررات صادارتی به روسیه، آشنایی با میزان حمایت دولت از صادرات کالاهای تقویت بازار صنایع کوچک استان بود.

وی گفت: نمایندگان فود سیتی همچنین از واحد صنعتی نیک پارس تولید کننده اسنک در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند و با وضعیت تولید این واحد آشنا شدند.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.