1672295
23 آذر, 1394

انتشار آنلاین آمار تجارت خارجی از دی ماه

رئیس کل گمرک با تاکید بر اقدامات انجام شده در گمرک برای تسهیل تجارت خارجی، گفت: اطلاع‌رسانی در زمینه تجارت خارجی از ماه آینده به صورت برخط(آنلاین) خواهد شد.

مسعود کرباسیان اظهارداشت: هم اکنون آمار تجارت خارجی پس از پایان هر فصل اعلام می شود و بر خط شدن این آمار گام مهمی محسوب می شود.

وی گفت:‌ با برخط شدن آمار تجارت خارجی صادر کنندگان و وارد کنندگان با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی گمرک به صورت برخط می توانند از آخرین اطلاعات صادرات و واردات تا روز قبل آن مطلع شوند.

رئیس کل گمرک همچنین با اشاره به بهبود محیط کسب و کار ایران در سال جاری، افزود:‌ گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز با اجرای پنجره واحد تجاری و تسهیل امور گمرکی نقش خود را در بهبود محیط کسب و کار ایفا کرده است.

کرباسیان خاطر نشان کرد: با روان سازی امور گمرکی مدت زمان واردات کالا از ۲۶ روز به ۲ روز کاهش یافته است و صادر نندگان در مدت زمان یک روز می توانند فرآیند گمرکی صادرات کالای خود را انجام دهند.

منبع : مهر

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.