22 آذر, 1394
فرماندار قزوین:

بهبود فضای کسب و کار و معیشت مردم در پسا تحریم ضروری است

فرماندار قزوین گفت: با توافق هسته‌ای و لغو تحریم ها زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم فراهم شده و مسئولان لازم است با برنامه ریزی برای بهبود فضای کسب و کار و معیشت مردم اقدام کنند.

سید علی موسوی روز یکشنبه با حضور در روستای یوج از توابع بخش رودبارالموت غربی ضمن دیدار با مردم روستا مسایل و مشکلات این روستا را بررسی کرد.

سید علی موسوی در دیداربامردم روستای یوج دستیابی به توافق هسته ای رانتیجه تلاش دولت تدبیر و امید و هوش مندی تیم مذاکره کننده هسته ای دانست و اظهارداشت: امیدواریم با بسته شدن پرونده ایران در آژانش بین المللی انرژی هسته ای و رفع تحریم ها زمینه افزایش تعامل جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها و رونق اقتصادی کشور فراهم شود.

فرماندار قزوین گفت: استکبار جهانی با همکاری ایادی خود با وارد کردن اتهامات بی اساس با اعمال قطعنامه های متعدد و تحریم های ناجوانمردانه علیه کشور مشکلاتی زیادی برای مردم ایجاد کرد که خوشبختانه تیم مذاکره کننده هسته ای دولت تدبیر و امید با در نظر گرفتن منویات مقام معظم رهبری و مصالح کشور موفق به احقاق حقوق کشورمان در این عرصه شده است.

وی کنترل تورم و ایجاد آرامش اقتصادی را از دیگر دستاوردهای دولت دانست و یادآورشد: با همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر بین دولت و مجلس و تعامل عقلانی و مقتدرانه در عرصه بین المللی می توان به رونق اقتصادی و بهبود معیشت مردم کمک کرد.

موسوی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در پایان امسال تاکید کرد: با توجه به برگزاری این دو انتخابات سرنوشت ساز در هفتم اسفند ماه امسال، جمهوری اسلامی در آستانه حماسه سیاسی مهم دیگری قرار گرفته و امیدواریم شاهد مشارکت گسترده مردم در این عرصه سرنوشت ساز باشیم.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قزوین گفت: خوشبختانه با پیروزی انقلاب اسلامی تحقق مردم سالاری دینی مراجعه به آرای عمومی و نقش موثر مردم در تعیین سرنوشت خود شکل گرفته که باید شکرگزار این دستاورد نظام باشیم.

فرماندار قزوین افزود: امروز با برگزاری انتخابات و نظام مبتنی بر مردم سالاری دینی در کشور تمامی مسئولان کشور از جمله نمایندگان مجلس، شوراها و رئیس جمهور با آرای عمومی انتخاب می شوند و حتی جایگاه رفیع رهبری با برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و آرای غیر مستقیم مردم تعیین می شود که این نوع حکومت مردمی در جهان بی نظیر است.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین وظایف مجریان انتخابات تلاش در مسیر ایجاد فضایی با نشاط، بی طرفانه و رقابتی است و
لازم است مردم با حضور باشکوه در پای صندوق های رای ضمن تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب، در تعیین سرنوشت و آینده کشور چون گذشته نقش آفرینی کنند.

فرماندار قزوین همچنین ضمن دیدار با اعضای شورای اسلامی روستای درچاک، از پروژه بند خاکی دخیره آب کشاورزی و دفتر دهیاری روستای یوج از توابع بخش رودبارالموت غربی بازدید کرد و در زمینه اجرای پروژه های عمرانی ازجمله به سازی معابر عمومی و شبکه آب آشامیدنی، تکمیل بند خاکی ذخیره آب کشاورزی و ساختمان مسجد این روستا قول همکاری داد.

منبع : مهر

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.