18 آذر, 1394
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران خبر داد

ضرورت توسعه عکاسی صنعتی برای معرفی برندهای ایرانی در پساتحریم

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در سومین همایش آموزش عکاس موفق بر توسعه عکاسی صنعتی برای معرفی محصولات و برندهای ایرانی در دوران پساتحریم تأکید کرد.

حمیدرضا خانپور ارتقای مهارت شاغلین با علوم، فنون و تکنولوژی روز عکاسی را ضرورتی انکارناپذیر جهت رشد و پیشرفت عکاسان دانست و بیان داشت: باید در دوران پساتحریم جهت معرفی برندهای برتر و نمونه کشور و تولید ملی به عکاسی صنعتی پرداخته شود و عکاسان در این رشته صنعتی در سطح بین المللی پیشرفت کنند.

وی ضمن تشریح سیاست‌ها و راهبردهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در زمینه آموزش های نوین، اعلام کرد: برندسازی و معرفی محصولات مشکل و گلوگاه اصلی کسب و کارهای کوچک می باشد که با توسعه عکاسی صنعتی و پیاده سازی استراتژی مناسب اقتصادی، ایران به قدرت اقتصادی تبدیل خواهد شد.

مدیرکل استان تهران در پایان سخنان خود مهارت، تخصص، مشتری مداری، صداقت، امانتداری و رعایت اخلاق حرفه ای را از مهمترین ویژگی های عکاسان موفق کشور برشمرد.

بر اساس این گزارش سومین همایش آموزش عکاس موفق با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از عکاسان برتر کشور به مدت دو روز در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

در این همایش آموزشی که به همت کمپانی زئوس و شرکت افق بیکران هنر جهانی برگزار شد، کارآفرینی، توسعه کسب و کار، بازاریابی، مباحث حقوقی عکاسان، عکاسی با بلک لایت، نوردهی طولانی، آموزش نرم افزار فتوشاپ و علوم و فنون و نوآوری های جدید در عکاسی از مباحثی بود که توسط شاهین جهانی، مجید جعفریان، محسن آریا، رامین کاکاوند، امیریاری، سعید عرب از پژوهشگران، مدرسین و عکاسان کشور به آنها پرداخته شد.

در پایان همایش از شاهین جهانی مدیرعامل مجموعه افق بیکران هنر جهانی و کمپانی زئوس به عنوان کارآفرینان برتر جهانی تقدیر شد و رضا اسلامی به عنوان چهره خلاق در عکاسی ایران تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.