16 آذر, 1394
عضو انجمن مخترعین خبر داد

وام خودرو در حد یک استامینوفن بود

عضو انجمن مخترعین از تولید و عرضه سیستم هوشمندسازی پژو ۴۰۵ و پژو پارس در کشور خبر داد و گفت: قیمت این تجهیزات ۴۰ تا ۴۵ درصد پایین‌تر از خدمات مشابه ارائه شده توسط خودروسازان است.

علی حیدری در یک نشست خبری اظهار داشت: طراحی سیستم هوشمندسازی پژو ۴۰۵ و پژو پارس از اسفند ۹۲ آغاز شد و در حال حاضر این خدمات شامل موارد مختلفی مانند سنسور دنده عقب، سیستم پخش تصویری، سیستم پخش صوتی و مسیریاب به مشتریان ارائه می‌شود.

وی افزود: قیمت این تجهیزات برای مشتریان ۴۰ تا ۴۵ درصد پایین‌تر از قیمت‌ خدماتی است که تاکنون توسط شرکت‌های خودروساز ارائه شده است که به عنوان مثال می‌توان به قیمت ۵۰ هزار تومانی سنسور دنده عقب خودروها اشاره کنیم.

حیدری با بیان اینکه هزینه‌ای بابت نصب این تجهیزات از مشتریان گرفته نمی‌شود، گفت: برای ارائه این خدمات با ایران خودرو مکاتباتی داشته‌ایم ولی تاکنون پاسخی به ما داده نشده و خودروسازان بیشتر به دنبال حل بحران اصلی تولید و فروش خود هستند.

وی همچنین در مورد اعطای تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی خرید خودرو، گفت: این تسهیلات مانند یک استامینوفن بود که فعلاً سر درد را مداوا می‌کند و در واقع، یک اقدام گذرا است، در حالی که برای جذب مشتریان باید به نیازهای آنها توجه شود و خودرویی متناسب با خواسته مشتری و دارای امکانات مورد نیازش تولید و عرضه شود.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.