9 دی, 1395

توهین معاون اتاق بازرگانی به توان تولیدی کشور

رسانه ملی در حالی از الله داد به عنوان اقتصاددان در برنامه‌های خود استفاده می‌کند که وی رشته تحصیلیش مدیریت بوده و اصلا اقتصاد نخوانده است.

شامگاه ششم دی ماه در برنامه گفت‌وگوی ویژه شبکه‌2 اطلاعات خلاف واقعی توسط نماینده اتاق بازرگانی ایران در برنامه مطرح شد که اعتراض بسیاری از فعالان زحمتکش صنایع پایین‌دستی پتروشیمی را به همراه داشت. مرتضی الله‌داد در برنامه‌ای که با موضوع بررسی بازار ارز تشکیل شده بود مدعی شد قوطی، در قوطی و لیبل آب معدنی هم وارداتی است، این در حالی است که دهها فعال اقتصادی در کشور وجود دارند که تولید‌کننده همین مواد میان‌دستی پتروشیمی هستند و این اظهارات توهین به توانایی فعالان اقتصادی ایران‌زمین است. الله‌داد که عضو اتاق بازرگانی ایران است برای دفاع از رشد بهای ارز که واردات را گران و صادرات غیرنفتی را تقویت می‌کند، مدعی شد دولت و بانک مرکزی باید بهای ارز را آزاد کنند زیرا این امر به سود صادرات غیرنفتی کشور است و این بخش به واسطه رشد بهای ارز تقویت می‌شود.

گفتنی است رسانه ملی در حالی از الله داد به عنوان اقتصاددان در برنامه‌های خود استفاده می‌کند که وی رشته تحصیلیش مدیریت بوده و اصلا اقتصاددان نخوانده است

منبع : نسیم آنلاین

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.