4 آذر, 1394
رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا خبر داد

نشست خودروسازان ایتالیایی دوشنبه آینده در ایران خودرو

رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا گفت: هشتاد شرکت ایتالیایی هفته آینده به مدت دو روز در ایران حضور یافته و ضمن مذاکره بازدیدهایی را برای رایزنی و مشارکت با طرف ایرانی انجام خواهند داد.

احمد پورفلاح ، درباره حضور چهارمین هیأت تجاری ایتالیا در ایران، گفت: در رایزنی‌ها قرار شد، هزار نفر از فعالان اقتصادی و بخش بازرگانی کشور ایتالیا در سه برنامه زمان‌بندی وارد ایران شوند که بخش اول آن که به نوعی چهارمین هیأت تجاری برای سفر به ایران محسوب می‌شود، روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در گردهمایی که در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، حضور خواهند یافت.

وی در مورد ترکیب‌بندی تخصصی این هیأت‌ها نیز گفت: هشتاد شرکت تخصصی ایتالیایی در قالب بیش از یکصد نفر در این هیأت حضور دارند که در رأس آنها نیز وزیر بازرگانی ایتالیا حضور خواهد یافت. این شرکت‌ها در حوزه‌های ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی از جمله چند خودروساز، قطعه‌ساز و شرکت‌هایی در حوزه انرژی، دارویی، مواد شیمیایی، ساختمان، نساجی، کفش، سنگ، سرامیک، سیمان و آجر هستند.

رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا دیدار با مسئولان دولتی از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و رئیس سازمان توسعه تجارت را از دیگر برنامه‌های این هیأت ایتالیایی عنوان کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده خودروسازان ایتالیایی دوشنبه هفته آینده جلساتی را در ایران خودرو برای رایزنی‌ خواهند داشت.

پورفلاح اظهار امیدواری کرد تا بخش دیگری از هیأت یکهزار نفره ایتالیایی تا قبل از ژانویه سال ۲۰۱۵ و هیأت بعدی تا پایان سال ۹۵ برای رایزنی‌های تجاری عازم ایران شوند.

 

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.