3 آذر, 1394
مدیر مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن:

محصولات گران ژاپن را برای شرکای ایرانی ارزان تر می‌کنیم

مدیر مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن گفت: ما تلاش می کنیم در آینده نه چندان دور قیمت محصولات را پایین بیاوریم تا شرکای کاری ما مثل ایران بتوانند به نحو احسنت از محصولات ژاپنی استفاده کنند.

ناکانیشی مدیر مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن در نشست “پروژه ملی ظرفیت سازی مدیران بهره برداری شرکت های آب و فاضلاب با بهره گیری از فناوریهای کشور ژاپن” اظهار داشت: ایران و امریکا صحبت هایی در ماههای اخیر در خصوص تحریم ها داشته اند که اکنون بحث تحریم ها را بسیار ضعیف کرده و ما بسیار خوشحالیم که در یک فضای مناسب بتوانیم همکاریهای خود را با ایران گسترش دهیم.

وی ادامه داد: این فضا فراهم است که شرکت های ایرانی و ژاپنی ملاقات های بیشتری داشته باشند تا اهداف خودشان را در بخش های مختلف و ایجاد بسترهای همکاری های جدید هماهنگ کنند و همکاری های خود را در بخش آب و فاضلاب گسترش دهند.

ناکانیشی با بیان اینکه محصولات ژاپنی بسیار گران هستند، گفت: ما تلاش می کنیم در آینده نه چندان دور قیمت محصولات را پایین بیاوریم تا شرکای کاری ما مثل ایران بتوانند به نحو احسنت از محصولات ژاپنی استفاده کنند.

وی افزود: ژاپنی ها اینگونه عمل می کنند که قبل از پذیرش مسئولیت بسیار آرام و با احتیاط حرکت می کنند اما پس از پذیرش مسئولیت با تمام قدرت برای رسیدن به هدف فعالیت می کنند.
مدیر مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن با بیان اینکه می توانیم بیشترین بازار را در اینجا ایجاد کنیم و محصولات خود را در ایران عرضه کنیم، گفت: هدف اصلی مرکز همکاری های خاورمیانه ای ژاپن در بخش آب ایجاد تغییرات در فن و تکنولوژی است و از آنجایی که هدف ایران نیز در بخش آب همین است، این دفتر تماما می تواند نیازهای تکنولوژی و فنی مدیریتی بخش آب ایران را پوشش دهد.

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.