22 آذر, 1395

همت مضاعف برای تحقق اقتصاد مقاومتی لازم است

امام جمعه تبریز با تأکید بر جدی گرفتن محورهای اقتصادی مقاومتی، گفت: دیدیم که مشکلات کشور با نگاه به درون حل خواهد شد و امید به بیگانگان بدعهدی طرف مقابل را به دنبال داشت، بنابراین همت مضاعف برای تحقق اقتصادی مقاوم، لازم و ضروری است.

آیت الله محسن مجتهد شبستری، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی امروز در دیدار جمعی از اصناف و بازاریان تبریز در دفتر امام جمعه، با اشاره به مشکلات اقتصادی، بیکاری و رکود در کشور، اظهار داشت: حل معضلات اقتصادی کشور در گرو راهکار هوشمندانه رهبر انقلاب یعنی اقتصاد مقاومتی است.

وی با تأکید بر جدی گرفتن محورهای اقتصادی مقاومتی، ابراز داشت: دیدیم که مشکلات کشور با نگاه به درون حل خواهد شد و امید به بیگانگان بدعهدی طرف مقابل را به دنبال داشت، بنابراین همت مضاعف برای تحقق اقتصادی مقاوم، لازم و ضروری است.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه از جمله محورهای اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید داخل و تولید محصولات با کیفیت داخلی است، گفت: هر چه از محصولات داخلی حمایت شود و خرید محصولات داخلی ترویج یابد مشکلاتی چون بیکاری و رکود که بسیاری از آسیبهای اجتماعی را به دنبال داشته است را شاهد نخواهیم بود.

وی با اشاره به مسؤولیت بازاریان تبریز در ترویج خرید و فروش محصولات ایرانی، گفت: طبیعتا وجود محصولات صرف ایرانی در بازار در حمایت از محصولات داخلی مؤثر خواهد بود، اگر چه لازم است محصولات داخلی نیز استاندارد و با کیفیت مطلوبتر تولید و به دست مشتری برسد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر همکاری و همیاری مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم ملی در میان مردم و مسؤولان است، اصناف و بازاریان تبریز نیز به جهت جایگاه خاص اقتصادی می توانند در این عرصه وظیفه مهمی را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه برجام از سوی طرفهای مقابل همان طور که رهبر انقلاب پیش بینی کرده بودند نقض شد، گفت: این یک عبرت بزرگ برای ملت و مسؤولان بود که بدانند مشکلات کشور با نگاه به درون حل می شود و کشورهای استکباری و شیطانی چون آمریکا هیچ گاه قابل اعتماد نخواهند بود.

منبع : خبرگزاری رسا

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.