1722547
3 آذر, 1394
امام جمعه فیروزکوه:

بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کند

امام جمعه فیروزکوه گفت: بسیج در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کند.

حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: نیروهای بسیج در برهه ها و شرائط مختلف وظیفه خود را انجام داده اند.

وی افزود: نیروهای بسیج در جریان هشت سال دفاع مقدس و پس از آن با حضور خالصانه خود در صحنه، حماسه های بزرگی را خلق کردند و امروز نیز وظائف خطیری را بر عهده دارند.

اسماعیلی ادامه داد: امروز باید بسیج با همان خلوص نیت گذشته در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی به وظیفه خود عمل کرده و با تهاجم نرم دشمن مقابله کند.

وی اضافه کرد: یکی از وظائف، تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری است و در این راستا باید از همه ظرفیت های بسیج استفاده کرد.

امام جمعه فیروزکوه گفت: بسیج همواره در وسط میدان قرار داشته و باید با همان خلوص نیت به فعالیت های خود در عرصه های مختلف ادامه دهد.

منبع : مهر

مطالــــب مرتبط
بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

Notice: Trying to get property of non-object in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1055 Notice: Undefined property: stdClass::$comment_ID in /home/padafand/domains/econdefense.ir/public_html/wp-includes/comment-template.php on line 1068 Array

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.