11 آذر, 1395

تقویت تولیدات ملی راه علاج مشکلات اقتصادی است

دادستان نظامی استان با اشاره به اینکه مذاکره با آمریکا نه تنها مشکلات ما را حل نمی‌کند بلکه هر روز بر آن می‌افزاید، گفت: تنها راه علاج مشکلات اقتصادی، تقویت تولیدات ملی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

حجت‌الاسلام محمداسماعیل زارعی امشب در یادواره شهدای واردمحله این شهرستان با تسلیت به‌مناسبت سال‌روز شهادت امام رضا(ع)، اظهار کرد: امامان معصوم(ع) حق بقاء و وجود بر ما دارند و اگر این بزرگواران نبودن ما نیز وجودی نداشتیم.

وی بیان کرد: انسان بدون توجه امامان معصوم(ع) وجود و ثمری ندارد و کسانی که مردمان را در عصرهای مختلف از امامان محروم کردند، ظلم بزرگی را به مردم روا داشتند.

دادستان نظامی استان با تأکید بر اینکه ما باید قدردان امامان معصوم باشیم، تصریح کرد: باید افتخار کنیم به اینکه از مکتب ولایت و امامت هستیم و وظیفه ما در عصر حاضر ظلم‌ستیزی و مبارزه با مستکبران است.

این مسؤول افزود: محبت و اطاعت از ولایت سبب شد که سلمان تبدیل به سلمان محمدی و همچنین محرم خانه پیامبر و امامت شود، سلمان قدمی غیر از قدم پیامبر برنداشته و جلوتر از پیامبر هم حرکت نکرده است.

 

*شکل‌گیری نهضت انقلاب اسلامی براساس فرهنگ شهادت

زارعی با اشاره به اینکه شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در عصر حاضر اثبات کردند که راه سلمان فارسی‌ها بسته نشده و هنوز هم سلمان‌ها و مالک‌ها وجود دارند، خاطرنشان کرد: ما به شرطی می‌توانیم به این درجات برسیم که تبعیت و اقتدا به ولایت داشته باشیم.

وی مقام شهادت در جامعه اسلامی را بیان ارزش‌های والای جامعه اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: نهضت انقلاب اسلامی براساس فرهنگ شهادت شکل گرفته است.

 

*جوانان انقلابی پای ارزش‌های اسلامی ایستاده‌اند

دادستان نظامی استان در ادامه به آمادگی ده‌ها هزار نفری برای اعزام به سوریه برای جنگ با تکفیری‌ها اشاره کرد و ادامه داد: این موضوع به‌خوبی نشان می‌دهد که جوانان انقلابی ما پای ارزش‌های خود ایستاده‌اند.

این مسؤول بیان کرد: برخی‌ها در داخل کشور همسو با دشمنان درصدد زدن بال شهادت هستند و ناآگاهانه درباره مدافعان حرم و شهادت‌طلبی شیعه اظهارنظر می‌کنند.

 

*دشمنی استکبار از اسلام به‌دلیل روحیه شهادت‌طلبی است

زارعی با تأکید بر اینکه برخی مذاکرات با عمر سعد را به میان می‌کشند و می‌گویند که امام حسین(ع) اهل مذاکره بود، اظهار کرد: این افراد فکر می‌کنند که دشمنی دشمنان با ما نیروگاه هسته‌ای است اما باید به این‌ها عرض کنیم که علت دشمنی استکبار به‌خاطر روحیه شهادت‌طلبی است.

وی بیان کرد: دشمنان با روحیه‌ای که امروز در نیجریه ۲۰ میلیون شیعه می‌سازد، حزب‌الله را در منطقه قدرتمند می‌کند و  یمن را بیدار می‌کند، مشکل دارد.

  زارعی با اشاره به اینکه مذاکره با آمریکا نه تنها مشکلات ما را حل نمی‌کند بلکه هر روز بر آن می‌افزاید، تصریح کرد: تنها راه علاج مشکلات اقتصادی، تقویت تولید ملی و اقتصاد مقاومتی است.

زارعی در پایان با بیان اینکه دستگاه قضایی هرگز در مبارزه با مفاسد اقتصادی کوتاه نمی‌آید و با مفسدان برخورد جدی می‌کند، گفت: وقتی در مبارزه با فساد اقتصادی کم می‌آوریم، نجومی‌بگیران را ذخیره نظام می‌دانند و برای فرار افکار عمومی به سران قوه قضاییه تهمت می‌زنند و به دروغ‌پردازی می‌پردازند.

منبع : فارس

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.