9 آذر, 1395

پرداخت تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد : ۶۷ واحد تولیدی و صنعتی برای رونق بخشی فضای کسب و کار در این استان تسهیلات بانکی دربافت کردند.

یارالله نصیری گفت : پرداخت تسهیلات به این واحدهای صنعتی و تولیدی در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای دولت با هدف رفع موانع تولید و اشتغال بوده است.

وی  تاکید کرد : ۵۱۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای تامین مواد اولیه، نقدینگی، بروز سازی تجهیزات و خط تولید واحدهای صنعتی و رفع موانع و مشکلات تولیدی آنها از سوی بانک های عامل در این استان پرداخت شده است.

نصیری افزود : نشست های ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در استان با حضور دستگاه های اجرایی متولی حوزه صنعت، تولید، اشتغال و بانک های عامل با هدف تصمیم گیری در مورد ورود واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل به چرخه کار و فعالیت و پرداخت تسهیلات به آنها برگزار می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام تاکید کرد: در مجموع پس از بررسی های دقیق کارشناسی نشست های ستاد تسهیل سرمایه گذاری و رفع موانع تولید، ۱۹۲ طرح صنعتی و تولیدی استان واجد شرایط دریافت وام بانکی شناخته شدند که تاکنون ۶۷ مورد از آنها تسهیلات مربوطه را دریافت کرده است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.