26 آبان, 1395

زنان پرچمدار اقتصاد مقاومتی

مدیر کل کمیته بانوان انجمن های صنفی کارگران گفت: زنان باایفای نقش در دو حوزه خانواده و اقتصاد طلایه داران فرهنگسازی اقتصاد مقاومتی هستند.

سمیه حیدری در همایش ملی آموزشی کمیته بانوان کارگران کشور افزود: این کمیته از مهرماه سال ۹۴ با هدف افزایش بهره وری نیروی کار بانوان، ترویج و توسعه مهارت های شغلی زنان، حمایت از بانوان کارگر، شناسایی و ترویج مولفه های کار بانوان، آسیب شناسی و ارتقاء سطح امنیت رفاه اجتماعی، ارتقا فرصت های شغلی در فضای کسب و کار و دفاع از حقوق کار بانوان فعالیت خود را آغاز کرد.

وی با بیان این که این همایش اولین دوره آموزشی ویژه بانوان است، گفت: بانوانی که در این همایش حضور دارند جزء فعالان کانون های انجمن های صنفی کل کشور هستند و امیدواریم با برگزاری این کلاس ها و آموزش قوانین مربوط به کار، این بانوان بتوانند به نمایندگی از بانوان کل کشور با افزایش توانمندی ها در عرصه ها و حوزه های مختلف حضور داشته باشند.

این همایش که با حضور مدیران و فعالان استانی و کشوری از انجمن صنفی کارگران، تامین اجتماعی، دیوان عدالت اداری کشور و وزارت کار و رفاه استان خراسان رضوی برگزار شد، فردا با بازدید از کارخانجات تولیدی مشهد و موزه آستان قدس رضوی خاتمه میابد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

بدون دیدگاه

نظرات بینندگان

نظرات بینندگان

پر کردن قسمت ستاره الزامی میباشد.